Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

Gizlilik ve Güvenlik  

Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği, kişisel bilgilerin gizliliği ve korunması ilkesine bağlıdır. Bu bildirimde, web sitemizi ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizi korumak için gerçekleştirdiğimiz adımlar ayrıntılarıyla açıklanmaktadır. Topladığımız kişisel bilgiler, bu bilgilerin hangi amaçla kullanıldığı ve bunları kullanımımızla ilgili sizin yaptığınız seçimler anlatılmaktadır. Kişisel bilgilerinizi korumak üzere gerçekleştirdiğimiz adımlar ve kişisel bilgilerinizi nasıl gözden geçirip düzelteceğiniz de bu bildirim kapsamındadır. Web sitemize erişmekle söz konusu bilgilerin toplanmasını ve bu gizlilik bildiriminde açıklanan kullanım biçimlerini kabul etmiş olursunuz.

Doğrudan Sizden Edindiğimiz Bilgiler  

Genel olarak Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği’ne ait web sitesini herhangi bir kişisel bilgi girmeden ziyaret edebilirsiniz. Bazı sayfalarda belirli bir hizmetin sunulması veya istediğiniz işlemin gerçekleştirilmesi için kişisel bilgilerinizi sağlamanız istenebilir. Toplanan kişisel bilgiler aşağıdakileri içerebilir; adınız, unvanınız, şirket/organizasyon adı, e-posta adresiniz, telefon ve faks numaralarınız ve açık posta adresiniz gibi iletişim bilgileri, şirketiniz ve iş tanımınızla ilgili bilgiler, belirli teknolojilere ilişkin bilgilerin aktarılabilmesi için ilgili ihracat kontrol yönetmeliklerine uygunluğunuza karar verebilmemize olanak sağlayan milliyet ve yaşadığınız ülke gibi bilgiler; oturum açma ve teknik bilgiler gibi web sitelerimizi kullanmanızı özelleştirmek ve kolaylaştırmak için yararlanılacak bilgiler; ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında gereksinimlerinize en uygun ürünleri ve hizmetleri belirlememize yardımcı olacak bilgiler; olay kayıt bilgileri ve web sitelerimizle ve genel olarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında sağlayacağınız geri bildirimleriniz.  Bu bilgileri vermeniz zorunlu değildir; ancak bilgileri vermediğiniz durumlarda istemiş olduğunuz hizmeti sağlayamayabilir veya işlemi yapamayabiliriz. 

Otomatik Olarak Toplanan Bilgiler 

Görüntülediğiniz sayfalar, aktarılan bayt miktarı, tıkladığınız bağlantılar, eriştiğiniz malzemeler ve sitemizde gerçekleştirdiğiniz diğer işlemler ile ilgili bilgiler tarafımızdan toplanmaktadır. Kullanıcı kimliğiyle girdiğiniz sitelerde hizmetlerimizle ilgili olası ilginizi belirlemek üzere bu bilgileri kimliğinizle ilişkilendirebiliriz. Internet Protokolü (IP) adresiniz, tarayıcı türünüz, yetenekleri ve dili, işletim sisteminiz, siteye erişim tarihi ve saati, sitemize hangi web sitesinden eriştiğiniz gibi tarayıcınızın ziyaret edilen her web sitesine gönderdiği bazı standart bilgiler de toplanmaktadır. Bütün bu bilgiler kimliğinizle ilişkilendirilmez. 

Web Sitesinin Geliştirmesi

Kişisel bilgilerinizi, web sitemiz ve Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği hizmetleriyle ilgili geliştirmeler veya aynı bilgileri tekrar tekrar girmenizi önleyerek web sitelerimizin kullanımını kolaylaştırmak ya da siteleri özel tercihlerinize ve ilgilerinize göre özelleştirmek için kullanabiliriz. 

İletişim

Tarafınızdan izin almak kaydıyla, web sitelerimizden topladığımız kişisel bilgilerinizi, Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği’nin sunduğu hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek üzere kullanabiliriz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili olarak tarafınızla iletişim kurmak amacıyla kullanılabilecek bilgiler toplanırken her zaman için bu tür iletişimi istememe seçeneğiniz bulunacaktır.

İş Başvuruları

İş başvuruları veya araştırmalarıyla ilgili olarak bilgi@ozlemsancaktar.com’a göndereceğiniz özgeçmişiniz gibi kendinizle ilgili bilgiler sağlamanız gerekebilir. Bu tür bilgiler işe almayla ilgili olarak Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği ile denetimi altındaki alt ve yan kuruluşlarında kullanılabilir. Tarafınızdan aksi istenmedikçe bu bilgiler daha sonra da kullanılmak üzere saklanır.

Kişisel Bilgilerin Açıklanması

Aşağıda belirtilen durumlar dışında web sitelerimiz üzerinden Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği’ne sağladığınız kişisel bilgileriniz izniniz olmadan Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği ile denetimi altındaki alt ve yan kuruluşları dışındakilerle paylaşılmayacaktır. 

Hizmet Sağlayıcılara Açıklanması

Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği kendi adına hizmet sağlamak üzere web sitelerinin barındırılması, bilgilerin gönderilmesi, işlemlerin gerçekleştirilmesi ve web sitelerinin analiz edilmesi gibi hizmetlerin verilmesi için diğer şirketlerle anlaşmalar yapar. Bu şirketlere kişisel bilgilerinizin yalnızca söz konusu hizmetlerin gerçekleştirilmesi için gereksinim duydukları ögeleri verilir. Bu şirketlerin ve çalışanlarının kişisel bilgilerinizi başka amaçlar için kullanmaları yasaktır. 

İşlemlerle İlgili Olarak Açıklanması

Bazı işlemlerle ilgili olarak kişisel bilgilerinizin tamamını veya bir kısmını, işlemin gerçekleştirilmesi sürecinde yer alan finansal şirketlere, devlet kurumlarına, nakliye şirketlerine veya posta hizmetlerine açıklayabiliriz.

Diğer Nedenlerle Açıklanması

Kişisel bilgiler yasaların gerektirdiği durumlarda ya da haklarımızın ve varlıklarımızın savunulması amacıyla istenilen yasal işlemleri gerçekleştirmek veya acil durumlarda herhangi bir kişinin kişisel güvenliğini korumak amacıyla yasal gereksinimlere uyma iyi niyetinin sonucunda açıklanabilir. 

Güvenlik

Uzm. Dt. Özlem Sancaktar Ortodonti Polikliniği kişisel bilgilerinizin korunması ilkesine bağlıdır. Kişisel bilgilerinizi izinsiz erişime, kullanmaya ya da açıklamaya karşı korumak üzere çeşitli güvenlik teknolojileri ve yöntemleri kullanmaktayız. Ancak oturum açtığınız sitelerde parolanızın güvenliğinin sağlanması ve bu bilginin diğer kişilere açıklanmaması sizin sorumluluğunuzdadır. 

 

YouTube İnstagram Whatsapp İle Randevu Al
DMCA.com Protection Status
Doktor Web Sitesi