KVKK Bilgilendirme Metni

WEB SİTESİ’NDE EDİNİLEN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Bilgilendirme Metni (KVKK Bilgilendirme Metni)

www.ozlemsancaktar.com UZANTILI WEB SİTESİ’NDE EDİNİLEN KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME METNİ

www.ozlemsancaktar.com uzantılı Web Sitemi mesleki faaliyetlerim hakkında kendimi tanıtmak, iletişim bilgilerim ile Ortodonti alanında aldığım uzmanlık eğitimi ile edindiğim mesleki bilgilerimi paylaşmak amacıyla kullanmaktayım. Web sitemi ziyaret etmeniz ve randevu formu bölümünü ve diğer formları doldurmanızla edinebildiğim kişisel verileriniz hakkında sizi bilgilendirmek için bu metin hazırlanmıştır.

İnternet alt yapısının çalışma biçimi dolayısıyla, web sitemi ziyaret eden kişilerin IP ve Mac adresi, bulunulan şehir, tarayıcı ve sayfa ziyareti bilgilerine erişilmesi mümkün olabilmektedir. Web sitemde yer alan “Randevu Formu” ve diğer Form bölümlerini doldurmanız halinde, bu formlarda sizden istenen “ad, soyad, e-posta adresi, doğum tarihi, telefon, meslek ” verileri ile “konu vb.” bölümüne yazacağınız sağlık bilgilerini ve diğer bilgi ve yorumları edinebilmekteyim. Bir dişhekimi olarak sır saklama yükümlülüğü altında bulunduğum için web sitem aracılığıyla edindiğim kişisel verilerinizi kimseye aktarmamaktayım.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11.maddesinde 1 yer alan haklarınızı kullanmak veya anlamadığınız ya da tereddüt duyduğunuz kısımları sormak için Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı No:274 Mahall Ankara F/Blok Kat:2 No:13 Çankaya/Ankara adresli muayenehaneme gelebileceğinizi, 0530 200 40 94 - 0505 391 73 48 telefon numaralarımızdan arayabileceğinizi ya da bilgi@ozlemsancaktar.com e-posta hesabıma mail atabileceğinizi önemle hatırlatırım. Tarafıma ulaşan başvurularınızı 30 gün içerisinde yanıtlayacağım.

YouTube İnstagram Whatsapp İle Randevu Al
DMCA.com Protection Status
Doktor Web Sitesi