İnvisalign tedavisi ile Estetik ve Çekici gülüşler

İnvisalign tedavisi, diş telleri ve braketlerin kullanılmadığı, bunun yerine bir dizi takıp çıkartılabilen şeffaf plağın kullanıldığı bir şeffaf plak tedavisidir. İnvisalign plakları, ortodontik tedavi ihtiyacı olan ancak diş telleri kullanmak istemeyen hastalarımız için kişiye özel olarak üretilmektedir. Dolayısıyla dişleri çok iyi sarar ve diş hareketlerinde oldukça etkilidir.

Herkes Güzel ve çekici bir gülümsemeye sahip olmak ister. Ne yazık ki, herkes düzgün sıralanmış estetik görünümlü dişlerle doğmaz ve birçok insan arzuladığı gülümsemeye ulaşmak için ortodontik tedavilere yönelir. Mükemmel bir gülümsemeye ulaşmak için en popüler ve etkili tedavilerden biri takıp çıkartılabilen şeffaf plakların kullanıldığı Invisalign tedavisidir. Invisalign, dişleri düzeltmek ve güzel ve çekici bir gülümseme yaratmak için şeffaf plaklar kullanan devrim niteliğinde bir ortodontik tedavidir.

İnvisalign tedavisi, diş telleri ve braketlerin kullanılmadığı, bunun yerine bir dizi takıp çıkartılabilen şeffaf plağın kullanıldığı bir şeffaf plak tedavisidir. Estetik kaygıların ve beklentilerin giderek arttığı günümüzde ülkemizde ve tüm dünyada invisalign ile ortodonti tedavi hastalarımız tarafından sıklıkla tercih edilmekte ve biz ortodonti uzmanları tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

Invisalign, geleneksel metal diş telleriyle uğraşmadan mükemmel bir gülüşe sahip olmak isteyenler için harika bir seçenektir. Şeffaf plaklar, takıldığında neredeyse görünmez olan son derece konforlu termoplastik bir materyalden yapılmıştır. Bu, onları ortodontik tedavilerine dikkat çekmek istemeyen yetişkinler için mükemmel bir seçim haline getirir. Invisalign, büyük değişiklikler yapmak zorunda kalmadan yaşam tarzını sürdürmek isteyenler için de mükemmel bir seçimdir. Plaklar çıkarılabilir, böylece normal şekilde yiyebilir, içebilir, dişlerinizi fırçalayabilir ve diş ipi kullanabilirsiniz. yani diş teli tedavisindei gibi uymanız gereken yiyecek içecek kuralları yoktur.

Invisalign, hızlı ve verimli bir şekilde mükemmel bir gülümsemeye ulaşmak isteyenler için de mükemmel bir seçimdir. Plaklar, dişleri kademeli ve nazikçe hareket ettirmek için tasarlanmıştır, bu nedenle sonuçları altı ay gibi kısa bir sürede görmeyi bekleyebilirsiniz. Invisalign, geleneksel metal diş tellerinin getirebileceği rahatsızlık ve acıdan kaçınmak isteyenler için de mükemmel bir seçimdir. Plaklar, diş etlerinizi veya yanaklarınızı tahriş etmeyecek rahat bir plastikten yapılmıştır.

İnvisalign tedavisinde diş telleri ve braketler kullanılmaz bu nedenle telsiz ortodontik tedavi olarak ta adlandırılabilir. İnvisalign plakları, ortodontik tedavi ihtiyacı olan ancak diş telleri kullanmak istemeyen hastalarımız için kişiye özel olarak üretilmektedir. Dolayısıyla dişleri çok iyi sarar ve diş hareketlerinde oldukça etkilidir. 

İnvisalign plakları kolaylıkla takıp çıkartılabilir. Yemek sırasında plaklar çıkartıldığı için tedavi süresince herhangi bir yiyecek içecek kısıtlaması yoktur. Ayrıca invisalign tedavisi sırasında diş telleri ve braketler kullanılmadığı için diş teli tedavisinde sıklıkla rastladığımız telin acıtması ya da batması gibi rahatsız edici durumlarla karşılaşılmaz. Bu da invisalign tedavisinin önemli bir avantajıdır.

Genel olarak Invisalign, geleneksel metal braketlerle uğraşmadan mükemmel bir gülümseme elde etmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Tedavide kullanılan şeffaf plaklar neredeyse görünmez, rahat ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, tedavi sonuçlarını çok kısa bir sürede görmeyi bekleyebilirsiniz. Güzel ve çekici bir gülümseme elde etmenin bir yolunu arıyorsanız ancak diş teli taktırmak istemiyorsanız Invisalign tedavisi sizin için mükemmel bir çözüm olabilir. 

Diş telleri olmadan ve etrafınızdaki kimseye fark ettirmeden ortodontik tedavi görebilirsiniz ve estetik ve çekici bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

 

YouTube İnstagram Whatsapp İle Randevu Al
DMCA.com Protection Status
Doktor Web Sitesi